Spotkaj się z nami na Targach Franczyza Expo 2022

Targi zaplanowane na sobotę, 5 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie, to 80 marek z Polski i zagranicy posiadających różnorodne modele franczyzowe, oraz 2500 przedsiębiorców gotowych na inwestycje.
Na naszym stoisku będzie można porozmawiać o współpracy i zapoznać się ze szczegółami modelu franczyzowego.

Tak było rok temu

Zobacz naszą relację z zeszłorocznych targów
Franczyza Expo 2021
✖️Targi Franczyza Expo na Stadionie Narodowym w Warszawie to mnóstwo spotkań z potencjalnymi Franczyzobiorcami i… zwycięstwo w plebiscycie na tytuł INNOWACJA ROKU. Mocno stawiamy na technologię, tym samym jesteśmy wdzięczni za nagrodę, ale nie zaskoczeni.

✖️W ciągu tylko jednego roku udało się nam stworzyć: aplikację XtremeAPP na telefony, platformę VOD XtremeGO, streaming LIVE zajęć prosto z sali fitness, zautomatyzowany program poleceń (afiliacja), który stanowi swoiste perpetuum mobile samonapędzającej się sprzedaży nowych członkostw.

✖️Jesteśmy pewni, że franczyza Xtreme Fitness Gyms jest dobrym wyborem. Zapisz się na spotkanie z nami na targach Franczyza Expo na PGE Narodowym w Warszawie. Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji na temat przystąpienia do naszego modelu biznesowego. W tym celu wypełnij formularz znajdujący się poniżej. znajdujący się poniżej. Następnie nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą.

Do zobaczenia!
Pokaż więcej

Spotkaj się z nami na targach i porozmawiaj o franczyzie

Wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na: I) przesyłanie przez XF Franchise sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie ul. Błonie 2, 33-100 Tarnów, KRS: 0000594556 (dalej: „Administrator”) oraz Podmioty Współpracujące, drogą elektroniczną (na podany adres e-mail) materiałów o charakterze handlowym, marketingowym i informacyjnym; II) otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących i/lub wiadomości SMS inicjowanych przez Administratora oraz Podmioty współpracujące w celach handlowych, marketingowych i informacyjnych.
Podanie danych osobowych zawartych w treści formularza jest dobrowolne jednak niezbędne do nawiązania kontaktu i przedstawienia formy współpracy oraz modelu franczyzowego.
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych