Zapisz się na bezpłatny webinar

Zapoznaj się z naszym modelem biznesowym, szczegółami dotyczącymi działania sieci i klubów. W krótkim czasie zdradzimy Ci nasz sekret skuteczności i sposób działania. Wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do internetu. Nie musisz mieć włączonej kamery. Zapisz się już teraz bez zobowiązań.

Wypełnij formularz i weź udział w webinarze

Wyrażam zgodę na: I) przesyłanie przez XF Franchise sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie ul. Błonie 2, 33-100 Tarnów, KRS: 0000594556 (dalej: „Administrator”) oraz Podmioty Współpracujące, drogą elektroniczną (na podany adres e-mail) materiałów o charakterze handlowym, marketingowym i informacyjnym; II) otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących i/lub wiadomości SMS inicjowanych przez Administratora oraz Podmioty współpracujące w celach handlowych, marketingowych i informacyjnych.
Przyjmuję do wiadomości, że podczas prezentacji franczyzowej, która odbędzie się w biurze głównym Administratora wykonywane są przez lub na zlecenie Administratora fotografie i/lub nagrania audiowizualne. W związku z czym, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci wizerunku, w celach reklamowych i promocyjnych prowadzonej przez Administratora działalności, szczegółowo opisanych w klauzuli informacyjnej.
Podanie danych osobowych zawartych w treści formularza jest dobrowolne jednak niezbędne do nawiązania kontaktu i przedstawienia formy współpracy oraz modelu franczyzowego.
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych
7 kroków do podjęcia dezycji o własnym klubie fitness
1. Prezentacja online na żywo
Podczas 45-minutowej prezentacji online, dowiesz się podstawowych informacji o naszym modelu franczyzowym i zasadach współpracy. W trakcie prezentacji będzie można zadawać pytania na czacie, na które prelegenci odpowiedzą na koniec spotkania.
2. Poznajmy się lepiej
Po prezentacji online poprosimy Cię o wypełnienie ankiety informacyjnej, abyśmy mogli dowiedzieć się o Tobie więcej.
3. Prezentacja stacjonarna
Kolejnym krokiem jest zaproszenie Cię do siedziby firmy w Tarnowie (80 km od Krakowa). Tu odbędzie się prezentacja stacjonarna, którą poprowadzą właściciele sieci — Łukasz Dojka i Łukasz Nowakowski. Opowiedzą o procesach, procedurach, naszych autorskich narzędziach, sposobie finansowania otwarcia Twojego klubu, jak również wyborze lokalizacji. Jednym z elementów spotkania, jest oprowadzenie po klubie w Tarnowie.
4. Indywidualne spotkania
Po prezentacji stacjonarnej będziesz mógł umówić się na spotkanie indywidualne — jeszcze więcej szczegółów i biznesplan dla Twojego wymarzonego klubu. Spotkanie możemy zorganizować w siedzibie w Tarnowie lub w formie video konferencji online.
5. Decyzja
Na tym etapie poprosimy Cię o wypełnienie testu oceny własnych kompetencji, który pokaże obszary, w jakich będziesz potrzebować pomocy w procesie prowadzenia własnego klubu Xtreme Fitness. Poprosimy również o szereg potrzebnych dokumentów, które są wymagane przed podjęciem decyzji.
6. Obustronne podjęcie decyzji o współpracy
Zostało nam już tylko podjęcie ostatecznej decyzji o współpracy. Jeśli przeszedłeś wszystkie poprzednie kroki i jesteś pewien, że chcesz być częścią społeczności Xtreme Fitness Gyms, to jesteśmy gotowi podpisać z Tobą umowę franczyzową. Podpowiemy Ci, jaki rodzaj działalności wybrać, pomożemy w uzyskaniu finansowania, oraz z wszelkimi kwestiami formalno-prawnymi nowej działalności.
7. Podpisanie Umowy franczyzowej na wybrane przez Ciebie miasto
Ten krok jest ukoronowaniem całego procesu. Podpisujemy Umowę franczyzową, a Ty dostajesz licencję na poprowadzenie klubu Xtreme Fitness w wybranym przez siebie mieście. GRATULUJEMY! Czas otwierać szampana.
Kontakt